Slide background

VAŠA SPOKOJNOSŤ JE NÁŠ ÚSPECH

Referencie našich klientov  

0 #35 Peter Židovský 2023-02-03 09:22
Pána Strenka môžeme len odporučiť profesionálny prístup ,ochotný , hypotéku na náš RD kompletne vybavil za nás, nás čakali už iba v banke podpisy. Veľmi príjemný človek po profesionálnej a ľudskej stránke .Určite ho budeme odporúčať ďalej
Citovať
0 #34 Matúš K. 2019-10-30 14:38
Touto cestou chcem pochváliť seriózny a profesionálny prístup R. Strenka pri vybavovaní hypotéky. Vďaka jeho prístupu a informovanosti nám ušetril veľa času, ktorí by sme strávili behaním po jednotlivých bankách, úradoch atď. Vybavenie hypotéky bolo rychlé, jasné a taktiež samotný výber banky bol z jeho strany podrobné vysvetlený a konzultovaný. Rado je 100% finančný poradca - odporúčam ho......
Vďaka......
Citovať
0 #33 Roman 2019-09-16 20:50
Vrelo odporúčam. Veľmi nám pomohol pri vybavovaní hypotéky, ušetril nám čas a peniaze. 100% servis. Rado ďakujeme.
Citovať
+2 #32 Lubo 2019-08-16 05:08
Vďaka Radovi sa nám podarilo úspešne refinancovať hypotéku bez dlhého čakania v rade v jednotlivých bankách. Zároveň riešil aj poistenie nehnuteľnosti čím nám ušetril opäť veľa času a energie. Orientuje sa v aktuálnych a pre daného klienta výhodných ponukách bánk či poisťovní. Jeho vecný, priamy a a ústretový prístup môžem len odporúčať.
Citovať
0 #31 Ľuboš a Dominika 2019-05-23 08:32
Vďaka pánovi Strenkovi sme boli počas vybavovania našej hypotéky odbremenení od veľkého množstva úkonov súvisiacich s vybavovaním hypotéky, časovo náročných návštev jednotlivých bánk, porovnávania ich ponúk, vypĺňania a predkladania potrebných dokumentov a v konečnom dôsledku sa nám podarilo vybrať pre nás najvýhodnejšiu banku, v ktorej z dlhodobého hľadiska viditeľne pocítime úsporu peňazí na úrokoch a poplatkoch za rovnaký produkt, ktorý nám ponúkala predchádzajúca banka. Tiež by sme chceli vyzdvihnúť profesionálny prístup pána Strenka, jeho odborné znalosti a prehľad o aktuálnej situácii a vývoji na finančnom trhu. Okrem spomínanej hypotéky nám tiež pomohol aj pri výbere najvýhodnejšej ponuky súvisiacej s poistením založenej nehnuteľnosti ako aj so sprostredkovaním výhodného sporenia pre našu dcéru. Služby pána Strenka môžeme každému len vrelo odporúčať.
Citovať
0 #30 Matej Ištván 2019-02-03 13:08
V prvom rade by som chcel p. Strenkovi poďakovať za všetko čo v procese vybavovania HU spravil. Je to profesionál, ktorý Vás neťahá za nos a narovinu vám povie ako sa veci majú a ak máte záujem vysvetľuje podrobne a k veci. Čas , ktorý mi popri vybavovaní ušetril neviem ani spočitať. Znalosť pri oslovovaní bánk a vybratí produktu na mieru, tu ani neviem čo mám povedať iba Ďakujem pretože podmienky, ktoré som dostal boli nad rámec mojich očakávaní. Ale hlavne pracuje prediktívne a vytvára časové rezervy aby ste sa nedostali do úzkych. V procese vybavovania veľa krát riešil aj nedôslednosť až amaterizmus realitky. A hlavne má proaktívny prístup a skvelú komunikáciu s ľuďmi.
Je to jeden z mála ľudí ktorého doporučujem všetkým svojim známym.
ĎAKUJEM
Citovať
0 #29 Jakub & Dominika 2019-01-30 06:54
Najskor by sme sa chceli znova podakovat panovi Strenkovi az zaroven odporucit kazdemu, kto chce vyuzit priatelsku a zaroven odbornu pomoc pri poskytovani sluzieb (v nasom pripade to bola HYPO), pocnuc zasvatenia do problematiky, porovnanie z viacerych bankovych ponuk, vyhotovenie dokumentov, informovanie pocas celeho procesu az po samotne podpisanie. Nepochybne sa tesime na dalsiu spolupracu! Jakub & Dominika ;-)
Citovať
0 #28 Valika 2018-12-12 07:38
:-) :roll: :roll: :roll: :roll:
Citovať
0 #27 Valika 2018-12-12 07:27
Moja spolupráca s Radom ohľadom vybavovania hypotéky bola super. Profesionálny, avšak zároveň aj kamarátsky a férový prístup si nemôžem vynachváliť. Teraz po troch rokoch mi pomáha s refinancovaním hypotéky a je to opäť super.
Takmer celý proces vybavovania hypotéky aj refinancu vybavil sám, mne stačilo sa na základe predložených ponúk rozhodnúť a prísť do vybranej banky. S Radovým prístupom a radou ohľadom hypotéky aj refinancovania som nadmieru spokojná
a určite ho všetkým odporúčam, nielen ak máte záujem o sprostredkovanie hypotéky, ale aj o ostatné finančné produkty.
Citovať
0 #26 Judita a Pavol 2018-10-27 08:02
Ahoj Rado,
nakoľko sme boli obaja pracovne vyťažení a nemáme žiadne vedomosti alebo skúsenosti s vybavovaním hypotéky, veľmi si ceníme ochotu a chuť, že si nám vždy vysvetlil dopodrobna postup, a informoval nás o každom dokumente, ktorý sme potrebovali doručiť do banky. A to po celý čas vybavovania až po úspešný prevod.
Na začiatku si nám obehal a pomohol i s výberom banky, ktorá nám ponúkla pre nás tú najlepšiu a najprijateľnejšiu ponuku, aby sme neprišli o svoje peniaze.
Taktiež oceňujem a vyzdvihujem komunikáciu s nami, s konkrétnou bankou, osobné stretnutia, ak to bolo nutné, aj cez víkendy, mimo pracovného času si nám ochotne poradil.
Na konci ťa už len chceme pochváliť a poďakovať ti, za naozaj kvalitne odvedenú prácu Rado a vrele, ťa odporúčame všetkým, ktorí potrebujú poradiť vo finančnej oblasti.
Ďakujeme
Citovať

Pridať referencie


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Nestrácajte čas chodením od banky k banke a nechajte si poradiť pri výbere hypotéky.