Vitajte na stránke mojehypo.sk, kde sa snažíme poskytnúť užitočné informácie z oblasti hypoték a úverov na bývanie. V sekcii PORADÍME VÁM nájdete rôzne články a videá, ktoré Vám môžu pomôcť pri výbere najvýhodnejšej hypotéky.

Postupne plánujeme pridávať videá a poznatky aj zo sektorov poistenia a investícií, aby ste sa vedeli správne rozhodnúť pri výbere Vami hľadaného finančného produktu.

Už teraz je možné v sekcii FORMULÁRE porovnať si cenu jednotlivých druhov poistenia z aktuálnej ponuky viacerých poisťovní.

Stránku sme pripravili s cieľom objektívneho a komplexného porovnania hypotekárnych úverov, ktoré sú dnes v mnohých prípadoch nevyhnutné pri financovaní vlastného bývania.

Zameriavame sa na analýzu jednotlivých ponúk, aby klienti ľahšie rozpoznali, ktorá hypotéka, v ktorej banke, je pre nich skutočne tá najvýhodnejšia.

Našim úspechom je Vaša spokojnosť.

Môj príbeh:

Finančnému sprostredkovaniu sa venujem od roku 2005. Už počas štúdia na Ekonomickej univerzite v Bratislave ma zaujala sféra osobných financií a postupne sa stala aj mojím koníčkom.

Počas mojej praxe vo finančnom sprostredkovaní som zistil, že klienti už nie sú ochotní kupovať finančné produkty, ktoré im nakoniec nepomôžu naplniť ich finančné potreby. Častokrát som sa stretol s názorom, že ľudia uzavreli poistenie alebo inú zmluvu skôr, než si stačili uvedomiť, aké povinnosti im zo zmluvy vyplývajú a na záver z toho mali negatívny pocit.

Ani ja sa necítim komfortne, keď ma oslovujú rôzni predajcovia produktov a snažia sa mi predať to, čo vlastne vôbec nepotrebujem. Preto sa vo svojej práci zameriavam na klientov, ktorí potrebujú konkrétny finančný produkt, a vtedy je mojou úlohou usmerniť ich pri výbere správneho riešenia.

Skúsenosti získané vo financiách sa snažím odovzdať mojim klientom, a tým prispieť k ich finančnej gramotnosti.

Všetci máme na výber !

Nestrácajte čas chodením od banky k banke a nechajte si poradiť pri výbere hypotéky.